Кошик
44 відгуків
сварочные электроды, круг отрезной, перчатки рабочие
+38 (067) 977-89-00
+38 (050) 977-89-00

Дріт зварювальний обміднений

Купити зварювальний дріт за найкращими цінами в Україні, Ви зможете на нашому сайті

Lioninvest.com.ua або відправивши запит на електронну пошту Liondnipro@gmail.com

Замовляйте дріт для напівавтомата прямо зараз! 

Зварювання є невід'ємною частиною будь-якого виробничого процесу. При зварювальних роботах задаються головним питанням: Як це зробити? Які витратні матеріали підібрати? Який зварювальний апарат потрібен?

При зварюванні саме зварювальник вибирає, який расходник йому використовувати: зварювальні електроди або дріт зварювальний. Для цього необхідно знати товщину оброблюваного вироби - на металі сталі товщиною до 2 мм зварні шви роблять за допомогою зварювання з використанням зварювального дроту.

Зварювальний дріт для напівавтоматів проводиться згідно ГОСТ 2246-70, а найбільш затребуваною є дріт зварювальний СВ08Г2С.

Плюси використання зварювального дроту:

- шов виходить більш якісний і не вимагає видалення окалини;

- мале розбризкування;

- стійке горіння дуги, відмінне повторне запалювання;

- низький рівень пористості;

- відмінна видимість зварного шва, завдяки відсутності диму.

Зварювальний дріт ідеально підходить роботи з такими матеріалами як сталь, алюміній, чавун, мідь, бронза, мідь, латунь.

ТОВ "ЛІОН ІНВЕСТ" раді запропонувати дріт зварювальний омедненную  ER70S-6 рядної намотки, діаметром 0,8 мм - 1,6 мм, в котушках по 5 кг і 15 кг Купуючи дріт у нас, ви гарантовано збільшите термін служби дорогих зварювальних апаратів.

Проволока сварочная (ER70S-6) используется в промышленности, судостроении, машиностроении, СТО и др. Данная продукция идеальна для сварки в газовой защитной среде (Ar и СО2), понижает уровень разбрызгиваний и увеличивает устойчивость горения дуги. Применяется для сварки полуавтоматами легированных и низкоуглеродистых сталей.