Корпус цанги з газовою лінзою для сопел серії Monster (газова лінза) спеціально розроблений для серії Monster на пальники типу WP-9, WP-17, WP-18, WP-20, WP-26. Короткий корпус є складовою разом із короткими цангами типу 10N та широкими соплами із газовим екраном.
Всередені газової лінзи вмонтована багатошарова сітки з нержавіючої сталі, шари сітки можна поступово видаляти в залежності від зносу, це подовжує строк служби деталі.
Сопла з газовим екраном серії Monster для TIG пальників спеціально розроблені для покращення подачі захисного газу. Завдяки газовому екрану, встановленому всередину сопла, та збільшеному розміру самого сопла, більша кількість газу подається рівномірним потоком. Це в свою чергу призводить до зменшення окислення, що підвищує якість і зовнішній вигляд зварних швів.
| Діаметр електрода, мм |
Газова лінза, артикул |
| 1.6 |
701.7043 |
| 2.4 |
701.7044 |
| 3.2 |
701.7045 |